DİZİ VİDEOLAR

Bir Zamanlar Çukurova hayranlarını çok üzen açıklama!

atv’de yayınlanan ve büyük beğeni toplayan Bir Zamanlar Çukurova dizisi 2. sezonu kapattı mı? Dizinin başrol oyuncusu Hilal Altınbilek’in açıklaması dizinin yeni bölümlerini bekleyen hayranları çok üzdü… Hilal Altınbilek, katıldığı..

Bir Zamanlar Çukurova hayranlarını çok üzen açıklama!

atv’de yayınlanan ve büyük beğeni toplayan Bir Zamanlar Çukurova dizisi 2. sezonu kapattı mı? Dizinin başrol oyuncusu Hilal Altınbilek’in açıklaması dizinin yeni bölümlerini bekleyen hayranları çok üzdü… Hilal Altınbilek, katıldığı instagram canlı yayınında dizinin bu sezon çekilmeyebileceğini söyledi.

Adana’da Mart ayının ortalarında çekimlere ara verilmişti. Tüm oyuncular da evlerine dönerek kendilerini karantinaya aldı. Dizinin en son 63. bölümü 9 Nisan Perşembe günü yayınlanmıştı.

Hilal Altınbilek, “Dizimiz böyle bir durum olduğu için tam inanın kesin bilgi veremeyeceğim. Fakat, bilmiyorum da galiba seneye buluşacağız gibi duruyor. Bilmiyorum, her an her şey de değişebiliyor” açıklamasını yaptı.

Kimsenin ne zaman başlanacağı konusuna cevap veremeyeceğinin de altını çizen Hilal Altınbilek, kendi düşüncesinin gelecek sezon yeni bölümlerin yayınlanabileceği şekilde olduğunu ifade etti.

Koronavirüs salgınında bir hayli olumsuz etkilendiği anlaşılan Hilal Altınbilek, “Bitti dendiğinde eskisi gibi olacak mı her şey? Ben mesela bitti dediğinde yine bi dururum, bitti mi acaba emin olmak için. Eminim birçok kişi de öyle yapar. Hiç önünü göremediğimiz bir durumla karşılaşıyoruz” açıklamasında bulundu.

Dizi setinde yer almayı kendisinin de çok özlediğini ifade eden Hilal Altınbilek’in açıklamalarını videoda bulabilirsiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL