DİZİ

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yurt dışında ilgi görmeye devam ediyor!

atv dizileri Türkiye’de olduğu kadar yurt dışında yabancı izleyicilerden de ilgi görmeye devam ediyor. Yayınlandığı günlerde atv ekranlarında reyting rekorları kıran, yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak..

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yurt dışında ilgi görmeye devam ediyor!

atv dizileri Türkiye’de olduğu kadar yurt dışında yabancı izleyicilerden de ilgi görmeye devam ediyor.

Yayınlandığı günlerde atv ekranlarında reyting rekorları kıran, yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’, dünyanın dört bir yanında izleyicileri kendisine hayran bırakıyor.

ROMANYA, ÖZBEKİSTAN, KARADAĞ VE MEKSİKA’DA REYTİNG REKORTMENİ ÇUKUROVA!

Bir Zamanlar Çukurova, Karadağ’da her bölümü ile en yüksek reytingleri alarak ülkede sezonun en çok izlenen Türk dizisi oldu. Romanya’da da yayınlandığı Kanal D kanalında büyük bir izleyici oranına ulaşan dizinin kimi bölümleri ülkede 2 milyon kişi tarafından izlenerek %21,8 izlenme oranına ulaştı.

Diziden bir başka başarı haberi ise Özbekistan’dan geldi. Ülkede günlük olarak yayınlanan ve ilgiyle takip edilen dizi, “kısa sürede yüksek reyting oranlarına ulaştı. Yayınlanan son bölümü milyonlar tarafından izlenen dizi, %15,59 oranında bir reytinge ulaşarak prime time kuşağında en çok izlenen dizi olarak sıralamada birinci oldu.

Bir Zamanlar Çukurova adından sıkça söz ettirerek hem ulusal hem de uluslararası alanda başarısını emin adımlarla devam ettiriyor. Dizi, çok yakında da Arjantin’in önde gelen ulusal kanallarından biri olan “Telefe” ve Şili’de “Mega” kanalında ekranlara gelmeye başlayacak.

Türkiye’de atv ekranlarında izleyicisiyle buluşan, yayınlandığı her ülkede de ilgiyle izlenen dizi, yayınlandığı günden bugüne kadar dünya çapında 50 ülkeye ulaştı. Bir Zamanlar Çukurova’nın yayınlandığı ülkelerden 14 tanesi, dizilerini tüm dünyaya izleten Latin Amerika ülkeleri.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL