MEKANLAR SEYAHAT VİDEOLAR

Bir günde katlanabilir eviniz olsun!

Parçaları fabrikalarda üretilen ve taşınabilen prefabrik yapıları biliyoruz. Ama bu prefabrik evin diğerlerinden farkı katlanabilir olması. Depreme karşı dayanıklı, katlanır ev istediğiniz büyüklükte ve özelliklerde üretilerek bir günde kuruluyor. İtalyan mimar Renato Vidal tarafından tasarlanan prefabrik M.A.Di evi, sadece sürdürülebilir değil, depreme dayanıklı şekilde..

Bir günde katlanabilir eviniz olsun!

Parçaları fabrikalarda üretilen ve taşınabilen prefabrik yapıları biliyoruz. Ama bu prefabrik evin diğerlerinden farkı katlanabilir olması. Depreme karşı dayanıklı, katlanır ev istediğiniz büyüklükte ve özelliklerde üretilerek bir günde kuruluyor.


İtalyan mimar Renato Vidal tarafından tasarlanan prefabrik M.A.Di evi, sadece sürdürülebilir değil, depreme dayanıklı şekilde tasarlanan ekonomik, düz ambalajlı bir konut çözümü. İtalya’da ahşap uzmanı Alan Legno tarafından imal edilen M.A.Di modüler olarak çapraz lamine ahşap (CLT) kullanılarak üretildi. Evler en küçük modül olan 27 metrekareden başlayarak çeşitli boyutlarda inşa edilebilir.

https://www.youtube.com/watch?v=usbyJLOiFbE

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL