FESTİVALLER

Bir Festivalden Daha Fazlası!

Münih, rahat yaşam tarzı ile Avrupa’nın ortasında bir Akdeniz kenti gibi karşılıyor bizi. Bavyera’nın başkenti olan bu şehir, Octoberfest gibi dünyaca ünlü bir festivale de ev sahipliği yapıyor. Ünü kendinden..

Bir Festivalden Daha Fazlası!

Münih, rahat yaşam tarzı ile Avrupa’nın ortasında bir Akdeniz kenti gibi karşılıyor bizi. Bavyera’nın başkenti olan bu şehir, Octoberfest gibi dünyaca ünlü bir festivale de ev sahipliği yapıyor.


Ünü kendinden fazla olan bu festivalin geçirdiği evrim ve gelişim karşısında ise hayretler içinde kalıyorsunuz. İnanılmaz bir katılım, coşku ve eğlencenin olduğu festivalde, gördüğünüz her şey anılarınızın hiç unutulmayacak kısmında yer ediyor ve dünya üzerinde görülmesi gereken en güzel festivallerden birine katılmak ise tüm yıl boyunca yaptığınız en güzel aktivitelerden biri oluyor.


Her yıl Eylül ayının son haftası başlayıp, ekim ayının ilk haftasında son bulan ve 16 gün süren festival, Ekim ayının ilk pazar günü sona eriyor. Festivalin 3 Ekim’i de içine alan bir tarihe gelmesine mutlaka dikkat ediliyor.
2020 yılının Octoberfest tarihi ise; 19 Eylül-4 Ekim 2020 tarihleri olarak belirlenmiş.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL