Aktüel

Beyonce hakkında daha önce duymadığınız bilgiler!

Dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce, Amerika’nın Houston eyaletinde dünyaya gelmiştir. Popüler ünlüler arasında yer alan Beyonce hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz? Beyonce, 4 Eylül 1981 yılında Amerika’nın Houston eyaletinde dünyaya gelmiştir…

Beyonce hakkında daha önce duymadığınız bilgiler!

Dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce, Amerika’nın Houston eyaletinde dünyaya gelmiştir. Popüler ünlüler arasında yer alan Beyonce hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz?

Beyonce, 4 Eylül 1981 yılında Amerika’nın Houston eyaletinde dünyaya gelmiştir. İnstagram’ın en çok takipçisine sahip olan ünlüler arasında kendisine yer edinen Beyonce hakkında bazı araştırmalar yaptık. İşte ünlü güzel Beyonce hakkında her şey.Beyonce’nin en sevdiği makyaj malzemesi rimeldir. Tam adı Beyonce Giselle’dir.


Çocukken 30’dan fazla şarkı ve dans yarışması kazanmıştır. En sevdiği şarkıcı Stevie Wonder’dir. İlk solo turu, 2004 yılında “Tehlikeli Aşk” filminin galasında yapılmıştır. 4 Nisan 2008 yılında Jay-Z ile evlendi. Yüzmeyi ve şarkı söylemeyi çok sevmektedir. En sevdiği oyuncu Tom Hanks’dır. Jay-Z’den önce sadece bir tane sevgilisi olmuştur. Göbek adı Giselle’dir. En sevdiği rakam 4’dür. Bugüne kadar en çok albümü satılan sanatçılardan biridir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL