DİZİ

Beşikçioğlu, Hamlet, Behzat Ç.’den Sonra En Keyif Aldığım Dizi Oldu!

Erdal Beşikçioğlu, Hamlet galasında dizi hakkındaki soruları yanıtladı. Ünlü oyuncu yapımın, Behzat Ç.’den beri en çok keyif aldığı iş olduğunu aktardı. Erdal Beşikçioğlu, Hamlet galasında açıklamalarda bulundu. Ünlü oyuncu, GAİN..

Beşikçioğlu, Hamlet, Behzat Ç.’den Sonra En Keyif Aldığım Dizi Oldu!

Erdal Beşikçioğlu, Hamlet galasında dizi hakkındaki soruları yanıtladı. Ünlü oyuncu yapımın, Behzat Ç.’den beri en çok keyif aldığı iş olduğunu aktardı.

Erdal Beşikçioğlu, Hamlet galasında açıklamalarda bulundu. Ünlü oyuncu, GAİN platformu için hazırlanan ve yönetmenliğini Kaan Müjdeci’nin üstlendiği diziye dair yorumlarını aktardı. Beşikçioğlu’nun kaydettiğine göre Hamlet, Behzat Ç.’den bu yana oyuncunun en çok keyif aldığı iş olmuş.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan oyunculardan Beşikçioğlu, yapım hakkında şöyle konuştu:
“Hamlet bir eylemsizlik tekstidir aslında. Çürüyüp giden bir şeylere karşı tepki bir göstermek ister fakat bu çok güçlü değildir. Biraz onu anlatır Hamlet. Bir iç ses üzerinden kurulur hikâye. Kaan’la bunun adaptasyonunu konuştuğumuz zaman bana tek bir cümle söylemişti. Danimarka Krallığı’nı, adadaki Fayton Krallığı’na adapte etmek istiyorum, dediğinde tartışılacak hiçbir şey yoktu. Hamlet’i bir kadının oynaması, Ophelia’yı bir erkeğin oynaması; diğer karakterler üzerinde de manayı değiştirmeyecek güçlü bir kimya, karakter oluşumuna dönüştürdü bütün ekibi. Çok keyifli bir çalışmaydı. Behzat Ç.’den sonra aldığım en büyük keyif sanırım bu Hamlet oldu.”

Toplamda 7 bölüm sürecek Hamlet, 19 Ekim 2021 tarihi itibarıyla GAİN üzerinden izleyicilerle buluşmaya başlayacak.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL