DİZİ

Beşikçioğlu, Behzat Ç.’den ayrılıyor mu?

6 yıl aradan sonra BluTV ile geri dönen Bahzat Ç. dizisinin başrol oyuncusu Erdal Beşikçioğlu’nun kadrodan ayrılacağı yönünde iddia magazin gündemine bomba gibi düştü. Söylentilere göre senaryodaki değişikliklerden rahatsız olan..

Beşikçioğlu, Behzat Ç.’den ayrılıyor mu?

6 yıl aradan sonra BluTV ile geri dönen Bahzat Ç. dizisinin başrol oyuncusu Erdal Beşikçioğlu’nun kadrodan ayrılacağı yönünde iddia magazin gündemine bomba gibi düştü.


Söylentilere göre senaryodaki değişikliklerden rahatsız olan oyuncu, kadrodan çıkmak istiyor.
Başrol oyuncusu Erdal Beşikçioğlu’nun yeni sezon bölümleri internet ortamında ekrana gelen Behzat Ç.’nin setinde kriz çıkardığı iddia edildi. Kulislerdeki söylentilere göre oyuncu, senaryoda kendisinden habersiz yapılan değişikliklerden rahatsız oldu.


Senaryoyla ilgili sıkıntıların olduğu ve Erdal Beşikçioğlu’nun kendisine danışılmadan alınan kararlardan da rahatsız olduğu belirtilirken, usta oyuncunun diziden ayrılmak istediği öğrenildi. Birsen Altuntaş’ın haberine göre bir süredir bu gelişmenin gizli tutulduğu ve çözüm arandığı ifade edildi. Erdal Beşikçioğlu’nun diziye devam etmesi için ikna edilmeye çalışılıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL