Aktüel

Berrak Tüzünataç’tan magazincilere eleştiri!

Bu sezona Kurşun dizisi ile başlayan ancak kısa sürede reytinge yenilen yapımın ardından Biz Böyleyiz filmi ile gündeme gelen Berrak Tüzünataç, twitter hesabından yaptığı paylaşım ile dikkatleri çekti. Ünlü oyuncu,..

Berrak Tüzünataç’tan magazincilere eleştiri!

Bu sezona Kurşun dizisi ile başlayan ancak kısa sürede reytinge yenilen yapımın ardından Biz Böyleyiz filmi ile gündeme gelen Berrak Tüzünataç, twitter hesabından yaptığı paylaşım ile dikkatleri çekti.

Ünlü oyuncu, gazetelerde ve farklı basın platformlarında yer alan, koronavirüs  salgınının yayılmasını önleme adına sosyal medyadan ‘evde kal’ çağrısı yapıp da sonra buna uymayan ünlülerle ilgili haberlere gönderme yaptı ve magazincilere bir eleştiri getirdi.

Tüzünataç, “Türlü tanınmış kişiler hakkında “evde kal uyarılarına uymadı” haberi yapan gazeteciler, o fotoğrafları evlerinden çekmiyorlar diye düşünüyorum. Yanılıyor muyum?” diye yazdı.

Demet Akalın, Meltem Cumbul, Nilperi Şahinkaya gibi isimler sokaklarda görüntülenince bu tür haberler de artmıştı. Oyuncunun bu eleştirisine gazetecilerin işlerini yapmak durumunda olduğu, ücretli izin haklarının olmadığı, şayet işlerini yapmazlarsa kovulma ile karşılaşacaklarını belirten yorumlar yapıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL