Aktüel

Berrak Tüzünataç, setleri özledi!

Koronavirüs pandemisi nedeniyle tüm toplu buluşmalar, sanat gösterileri, dizi setlerinde çalışmalar durdurulmuştu. 2 aydır sektördeki herkes beklemede. Bazı diziler tekrar çekimlere başladı ve işler normale dönme sürecine girdi. Berrak Tüzünataç..

Berrak Tüzünataç, setleri özledi!

Koronavirüs pandemisi nedeniyle tüm toplu buluşmalar, sanat gösterileri, dizi setlerinde çalışmalar durdurulmuştu. 2 aydır sektördeki herkes beklemede. Bazı diziler tekrar çekimlere başladı ve işler normale dönme sürecine girdi.

Berrak Tüzünataç da uzun süredir sette olmamanın sıkıntısını yaşıyor. Karantina süreci ile birlikte çalışmayı özleyen oyuncu, her türlü seti özlediğini belirten bir paylaşım yaptı.

2019 yılının aralık ayından bir fotoğrafını yayınlayan Berrak Tüzünataç, “Pijama dışında da kıyafetler giydiğimiz dönemlerden (aralık 2019) bir kare . Her türlü seti özledim” notuyla aşağıdaki fotoğrafını yayınladı.

Bu sezona Kurşun dizisiyle başlayan Berrak Tüzünataç, iddialı başlayan yapımın sadece 6 bölüm sürmesinin şanssızlığını yaşamıştı.  Oyuncu ayrıca geçen yaz aylarında çekimleri yapılan Biz Böyleyiz filmiyle de Ocak ayında hayranlarının karşısına çıkmıştı.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL