Aktüel

Bergüzar Korel’den bikinili poz!

4 ay önce ikinci çocuğu Han’ı dünyaya getiren Bergüzar Korel, sosyal medya hesabından bikinili fotoğraflarını yayınladı. Korel, gazetecileri yormamak adına haberi kendisi yazdı. İşte Bergüzar Korel’in hem güldüren hem de..

Bergüzar Korel’den bikinili poz!

4 ay önce ikinci çocuğu Han’ı dünyaya getiren Bergüzar Korel, sosyal medya hesabından bikinili fotoğraflarını yayınladı. Korel, gazetecileri yormamak adına haberi kendisi yazdı.


İşte Bergüzar Korel’in hem güldüren hem de düşünüren o paylaşımı: “Bergüzar Korel kilolu haliyle dikkat çekti. 4 ay önce ikinci çocuğunu dünyaya getiren ünlü oyuncunun kilolu hali gözlerden kaçmadı. Doğum kilolarından hala kurtulamadığı gözlenen Bergüzar Korel’in saklanma çabaları ise işe yaramadı. Doğum sonrası aldığı kilolar ve selülitleri ile dikkat çeken Bergüzar Korel’in bu görüntüsü şaşkınlık yarattı.

Çevrenin şaşkın bakışları arasında tatilini sürdüren Bergüzar Korel’i görenler “eski halinden eser yok” demekten kendilerini alamadılar. Bu görüntüsü ile sosyal medyada eleştiri okları ve hakarete varan yorumlar ile alay konusu olan Bergüzar Korel’in şok değişimi için yana kaydırabilirsiniz.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL