Aktüel

Berberliği bıraktı paraya para demiyor!

ABD Los Angeles’ta daha önce berber olarak hayatını kazanan Juanita Contreras Vargas, internet üzerinden cinsel içerikli fotoğraf ve video paylaşarak haftada yaklaşık 47.000 sterlin kazanmaya başladı. Hayranları ayrıca Vargas’ı hediye..

Berberliği bıraktı paraya para demiyor!

ABD Los Angeles’ta daha önce berber olarak hayatını kazanan Juanita Contreras Vargas, internet üzerinden cinsel içerikli fotoğraf ve video paylaşarak haftada yaklaşık 47.000 sterlin kazanmaya başladı. Hayranları ayrıca Vargas’ı hediye yağmuruna tutuyor, hatta güzel fenomenin faturalarını bile ödüyor.


Los Angeles’ta yaşayan Juanita Contreras Vargas, yıllar önce erkek kardeşinin eve geldiğinde saçları çok uzun olduğu için annesinin kardeşine kızıp eline aldığı makas ile erkek kardeşinin saçlarını kestiğini anlattı.
Vargas, kardeşinin kendisinden saçlarını düzeltmek istediğini, o yaşına kadar eline makas almamış olmasına rağmen saçlarını düzeltince beberlik becerisinin olduğunu fark ettiğini ve kursa gidip berberlik lisansı alarak berber olarak çalışmaya başladığını söyledi.


Berberlik yaptıktan sonra Instagram hesabı açtığını kısa sürede paylaştığı açık fotoğraflar ile kısa sürede bir milyon takipçiye ulaştığını daha sonra ünlü modellerin hayranlarına cinsel içerikli fotoğraf ve video satarak haftada 47.000 sterlin kazanmaya başladığını söyledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL