SİNEMA

Berbat Ötesi Filmleri İyi Eğitim Almış Kişiler İzliyor!

Bilim insanlarının yaptıkları yeni bir araştırma, çok kötü filmlerin hangi tür izleyiciler tarafından izlendiğini ortaya koydu. Yapılan araştırmaya göre en kötü filmler, sinefiller tarafından izleniyor. Her sektörde olduğu gibi sinema..

Berbat Ötesi Filmleri İyi Eğitim Almış Kişiler İzliyor!

Bilim insanlarının yaptıkları yeni bir araştırma, çok kötü filmlerin hangi tür izleyiciler tarafından izlendiğini ortaya koydu. Yapılan araştırmaya göre en kötü filmler, sinefiller tarafından izleniyor.

Her sektörde olduğu gibi sinema sektöründe de iyi ve kötü eserler bulunuyor. Bugüne dek vizyona giren milyonlarca film düşünüldüğü zaman, tüm filmlerin mükemmel olduğunu elbette söyleyemeyiz. Bu durumu sadece filmler için değerlendirmeye de gerek yoktur aslında. Kimi zaman bir şarkıcının albümü hiç beğenilmeyebilir veya bir kitap, tüm eleştirmenlerden tam not almayabilir. 

Bir film, çok kötü olsa da birileri tarafından izlenebilir veya bir roman, sadece ucuz olduğu için okunabilir. Konuyla ilgili ilk kez derinlemesine bir araştırma yapan bilim insanları, ciddi anlamda kötü filmleri izleyen insanlarla ilgili etkileyici bir sonuca ulaştılar. Bilim insanlarının araştırmasına göre zekayla kötü filmler arasında bir bağlantı bulunuyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL