Aktüel

Bella Hadid, şeffaf bluzuyla dikkat çekti!

New York’ta yaşadığı apartmandan çıkarken kapının önünde bekleyen fotoğrafçılar tarafından görüntülenen ABD’li ünlü model, göğüs dekolteli şeffaf bluzuyla dikkatleri üzerine çekti.ABD’li ünlü model Bella Hadid, New York’ta yaşadığı apartmandan çıkarken..

Bella Hadid, şeffaf bluzuyla dikkat çekti!

New York’ta yaşadığı apartmandan çıkarken kapının önünde bekleyen fotoğrafçılar tarafından görüntülenen ABD’li ünlü model, göğüs dekolteli şeffaf bluzuyla dikkatleri üzerine çekti.ABD’li ünlü model Bella Hadid, New York’ta yaşadığı apartmandan çıkarken kapının önünde magazin muhabirleri tarafından görüntülendi. Siyah bir pantolonun üstüne yarı şeffaf bir bluz giyen genç model, corona virüs önlemi olarak yine siyah bir maske tercih etti.


23 yaşındaki güzel, maskeyi takmak yerine elinde tutarak ağzını ve burnunu kapattı. Fotoğrafçılara gülümseyen Bella Hadid, apartmandan çıktıktan sonra hızlı adımlarla kendisini bekleyen otomobile bindi.
Bella Hadid, iki gün önce Lyme hastalığı hakkındaki semptomları hakkında bilgi vermişti. Hadid, baş ağrısı, beyin sisi, uykusuzluk, ışığa ve gürültüye karşı hassasiyet de dahil olmak üzere karşılaştığı yaklaşık 30 yaygın semptom yaşadığını belirtmişti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL