DİZİ

Bayramlık Diziler!

Bayram tatili boyunca şöyle rahat rahat uzanıp dizi izlemek istiyorsanız ama ne izleyeceğinize hala karar veremediyseniz doğru yerdesiniz! Fosse/Verdon – IMDb: 7.9 Broadway efsanelerinin hayatına odaklanan Fosse/Verdon, ünlü yönetmen ve..

Bayramlık Diziler!

Bayram tatili boyunca şöyle rahat rahat uzanıp dizi izlemek istiyorsanız ama ne izleyeceğinize hala karar veremediyseniz doğru yerdesiniz!

Fosse/Verdon – IMDb: 7.9

Broadway efsanelerinin hayatına odaklanan Fosse/Verdon, ünlü yönetmen ve efsanevi koreograf Bob Fosse ile Broadway’ın en iyi dansçılarından biri olan Gwen Verdon’ın arasındaki büyük aşkı anlatıyor. 8 bölümden oluşan dizi, Bob Fosse ve Gwen Verdon’ın Amerikan şov dünyası üzerinde yarattıkları radikal etkiyi bizlere gösterirken ikilinin destansı aşkını da oldukça sürükleyici bir biçimde işliyor.

After Life – IMDb: 8.5

Çok güzel bir hayata sahipken eşinin ölümü üzerine depresyona giren Tony, hayatında bazı şeyleri değiştirmeye karar verir. Artık herkese içinden geldiği gibi davranır ve kendisi de dahil olmak üzere kimseyi umursamaz. Tüm bu umursamazlığı ve intihara meyilli tavırları çevresini endişelendirirken sizi hem duygusallaştıracak hem de güldürecek.

Shrill – IMDb: 7.4

Sıradaki dizimiz ise Shrill! Bu dizide fiziksel bir değişim geçirmeden hayatını değiştirmeye çalışan genç bir kadın anlatılıyor. Hayatındaki türlü sorunlarla boğuşan Annie Easton; sorunlu ilişkileri, peşini bırakmayan ailesi, fazla kiloları ve mükemmeliyetçi patronu yüzünden hiçbir zaman rahat bir nefes alamıyor. Kariyer basamaklarını bir bir tırmanmak isteyen Annie, sürekli olarak eleştirilere maruz kalınca kendini bir anda en dipte buluyor.

When They See Us – IMDb: 9.0

2019’un en ses getiren yapımlarından biri olan When They See Us, işlemedikleri bir suç yüzünden hapse giren beş gencin hikayesini anlatıyor. Central Park’ta koşan bir kadına cinsel saldırıda bulunmakla suçlanan Antron McCray, Kevin Richardson, Yusef Salaam, Raymond Santana ve Korey Wise; her ne kadar suçsuz olduklarını söyleseler de insanlar aksini düşünüyor.

Good Omens – IMDb: 8.3

Cennetin dünyadaki temsilcisi melek Aziraphale ile cehennemin dünyadaki temsilcisi Crowley’i konu edinen bu dizide, kıyametin adım adım yaklaşmakta olduğu bir dünya anlatılıyor.

Chambers – IMDb: 6.5

Senaryosu Leah Rachel tarafından yazılan Chambers, kalp krizi geçirdikten sonra organ nakliyle tekrardan hayata tutunan genç bir kadını konu ediniyor.

The Act – IMDb: 8.1

Munchausen sendromlu bir anneyi konu edinen dizi, 2019’un heyecanla beklenen dizilerinin başında geliyor. Söz konusu anne, sürekli olarak kızının hasta olmasını istiyor ve buna ihtiyaç duyuyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL