DİZİ VİDEOLAR

Bay Yanlış’ın ilk fragmanı yayımlandı!

FOX TV’nin yeni romantik komedi dizisi Bay Yanlış’ın ilk fragmanı yayımlandı. Başrollerinde Özge Gürel ve Can Yaman’ın olduğu dizinin fragmanına öpüşme sahnesi damga vurdu. Bay Yanlış’ın ilk bölümü 26 Haziran..

Bay Yanlış’ın ilk fragmanı yayımlandı!

FOX TV’nin yeni romantik komedi dizisi Bay Yanlış’ın ilk fragmanı yayımlandı. Başrollerinde Özge Gürel ve Can Yaman’ın olduğu dizinin fragmanına öpüşme sahnesi damga vurdu. Bay Yanlış’ın ilk bölümü 26 Haziran Cuma akşamı ekrana gelecek.

FOX TV’nin yeni romantik komedi dizisi Bay Yanlış’ın 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Can Yaman ve Özge Gürel’in olduğu Bay Yanlış’ın ilk fragmanında Özgür ile Ezgi’nin öpüşme ve duş sahnesi dikkat çekti. Bay Yanlış, 26 Haziran Cuma akşamı FOX TV’de ekran yolculuğuna başlayacak.
“Bay Yanlış” dizisinde Can Yaman, zengin ancak salaş bir hayat süren, aşka inanmayan restoran-bar sahibi Özgür’ü canlandıracak. Özge Gürel ise; artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve düzgün bir ilişki yaşayıp, evlenmeye kararlı Ezgi karakterine hayat verecek.

Romantik komedi türündeki dizide Can Yaman ve Özge Gürel ile birlikte Gürgen Öz, Fatma Toptaş, Sarpcan Köroğlu, Lale Başar, Cemre Gümeli, Serkay Tütüncü, Anıl Çelik, Feri Baycu Güler, Ece İrtem, Kimya Gökçe Aytaç, Taygun Sungar ve Suat Sungur gibi oyuncular da rol alıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL