Aktüel

Başka Sinema Ayvalık Film Festivali Ertelendi!

Ayvalık Film Festivali yönetimi, coronavirüs salgını nedeniyle bu yılki festivalin ertelenmesine karar verdi.Bu yıl üçüncü kez gerçekleştirilmesi planlanan Başka Sinema Ayvalık Film Festivali, coronavirüs nedeniyle ertelemeye maruz kaldı. Festival yönetimi,..

Başka Sinema Ayvalık Film Festivali Ertelendi!

Ayvalık Film Festivali yönetimi, coronavirüs salgını nedeniyle bu yılki festivalin ertelenmesine karar verdi.Bu yıl üçüncü kez gerçekleştirilmesi planlanan Başka Sinema Ayvalık Film Festivali, coronavirüs nedeniyle ertelemeye maruz kaldı. Festival yönetimi, duyuruyu sosyal medya üzerinden gerçekleştirdi. Açıklamalara göre Sağlık Bakanlığı’nın coronavirüste olan artışları duyurması, Ayvalık Film Festivali’nin geleceğini de belirlemiş oldu.

Başka Sinema Ayvalık Film Festivali yönetiminden resmi bir açıklama geldi. Duyuruya göre festivalin öncelikle erken bir tarihe çekilmesi ve açıkhava gösterimleri yapılması düşünüldü. Ancak coronavirüs salgını vakalarının yeniden yükselmeye başlaması nedeniyle festivalin tamamen ertelenmesine karar verildi. Ayvalık Film Festivali iki yıldır gerçekleştiriliyordu. 3. Başka Sinema Ayvalık Film Festivali şimdilik süresiz olarak ertelenmiş gibi görünüyor. Yeni bir tarihin belirlenmesi, Sağlık Bakanlığı’nın yapacağı açıklamalara göre değişebilir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL