DİZİ

Baraj dizisi koronavirüse takıldı!

Fox TV ekranında izleyicilerle buluşmakta olan Baraj dizisinin ilk 2 bölümü büyük ilgi gördü. Reytinglerde de kendini gösteren dizi, özellikle kadın izleyici grubunun yeni tuttuğu yapım olarak dikkat çekiyor. Biran..

Baraj dizisi koronavirüse takıldı!

Fox TV ekranında izleyicilerle buluşmakta olan Baraj dizisinin ilk 2 bölümü büyük ilgi gördü. Reytinglerde de kendini gösteren dizi, özellikle kadın izleyici grubunun yeni tuttuğu yapım olarak dikkat çekiyor. Biran Damla Yılmaz, Feyyaz Duman, Burak Yörük ve Sumru Yavrucuk’un başrollerinde yer aldığı dizi, talihsiz bir döneme denk geldi.

Koranavirüs salgının Türkiye’de yayılmaya başladığı dönemde ekrana gelmeye başlayan Baraj dizisinin Sakarya’daki setinde çalışmalar durdurulmuştu. Dizinin oyuncuları ve ekibin muhtemel bir koronavirüse yakalanma ihtimali diğer dizilerde olduğu gibi yüksek ve yapımcı firmalar Medyapım ve No Dokuz Productions risk almak istemedi.

Baraj dizisinin seti için geçtiğimiz hafta verilen tatil arası uzatıldı. Dizinin 1 hafta daha sete çıkmayacağı belirtiliyor. Stok bölümü var mı yok mu net bilgi yok.Ancak dizinin önümüzdeki hafta 3. bölümü ile yayınlanması sürpriz olur. Elde stok olup olmadığı da 3.bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmaması ile yakında ortaya çıkacak.

Birçok kanal dizilerine yönelik stok sorunu yaşıyor ve önümüzdeki haftalarda tekrar bölümler ve kolajlarla idare etmek ihtimalini göz önünde bulundurmak gerekiyor.

Baraj dizisi de ilk 2 bölümü ile çok iyi başladı ama talihsiz bir döneme denk geldi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL