MEKANLAR SEYAHAT

Bağımsız yaşam severlerin mekanı!

Sürdürülebilir özelliklere sahip, parlak alüminyum gövdeli mikro ev (tiny house) tam zamanlı yaşanabilecek şekilde donanımlı ve konforlu. Hofmann Architecture tarafından tasarlanan Living Vehicle (Yaşam Aracı) lüks, konforlu ve çevre dostu..

Bağımsız yaşam severlerin mekanı!

Sürdürülebilir özelliklere sahip, parlak alüminyum gövdeli mikro ev (tiny house) tam zamanlı yaşanabilecek şekilde donanımlı ve konforlu.
Hofmann Architecture tarafından tasarlanan Living Vehicle (Yaşam Aracı) lüks, konforlu ve çevre dostu bir mikro ev. Kamp yapmayı seven ancak ev konforunu terk etmekten nefret edenlere hitap ediyor.

İç mekanı lüks bir daireye benzeyen mikro ev bir yatak odası, banyo ve açık mutfaklı yaşam alanından oluşuyor ve altı kişinin kalabileceği alana sahiptir.

Tam donanımlı mutfakta bulaşık makinesi, tam boy buzdolabı, paslanmaz çelik lavabo ve kiler bulunuyor. Ayrıca yağmur duşlu ve havlu ısıtıcılı bir spa banyosu bulunmaktadır.

Şebekeden bağımsız olması için çatısına güneş paneli, enerji depolamak için lityum pil monte edilebiliyor. Ayrıca temiz su ve siyah su tanklarına ilave olarak gri su deposu da eklenebiliyor.
Hofmann Architects, yeşil teknolojiler uygun bir şekilde monte edildiğinde, bir ay veya daha uzun bir süre boyunca iki kişinin şebekeden bağımsız bir yaşam sürebileceğini söylüyor.

Dışarıda katlanabilir yükseltilmiş minik teras, manzaranın tadını çıkarmak için rahat bir yer sağlıyor. Bu lüks mobil evin fiyatı 130.000 Dolardan başlıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL