DİZİ

Babil hangi kanalda yayınlanacak?

Son dönemin henüz yayınlanmadan en iddialı dizileri arasına gireceğine kesin gözüyle bakılan Babil dizisi büyük bir şok yaşadı. Daha önce Digiturk’ün beIN Connect platformunda seyirciyle buluşacağı açıklanan dizi yeni kanal..

Babil hangi kanalda yayınlanacak?

Son dönemin henüz yayınlanmadan en iddialı dizileri arasına gireceğine kesin gözüyle bakılan Babil dizisi büyük bir şok yaşadı. Daha önce Digiturk’ün beIN Connect platformunda seyirciyle buluşacağı açıklanan dizi yeni kanal arıyor.

Kadrosunda Türkiye’nin en başarılı oyuncularından olan Halit Ergenç, Ozan Güven, Mesut Akusta, Nur Fettahoğlu, Aslı Enver ve Birce Akalay gibi isimleri barındıran Babil dizisi daha yayına girmeden kanal değiştirdi.

İlk yapılan açıklamada dizinin Digiturk’un internet platformu olan beIN Connect’te seyirciyle buluşacağı belirtilmişti. Tv100’den Birsen Altuntaş’ın edindiği bilgilere göre yapımcı ve yayıncının ortak kararı ile ayrılık gerçekleşti. Gerekçe ise; zamanlama sorunu.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Uluç Bayraktar’ın oturduğu dizi için Star TV ve FOX’la da görüşüldüğü konuşuluyor.

Senaryosunu Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel’in kaleme aldığı “Babil” dizisinin ilk sezonu 13 bölümden oluşuyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL