DİZİ

Aziz reytinglerde ne yaptı?

Show TV’nin yapımını O3 Medya’nın, yapımcılığını Saner Ayar’ın gerçekleştirdiği yeni dizisi Aziz  izleyiciyle buluştu. Hikayesi, oyunculukları ve 1930’ların Antakya’sını yansıtan büyüleyici atmosferiyle izleyiciden tam not alan Aziz, reytinglerde adını zirveye yazdırdı…

Aziz reytinglerde ne yaptı?

Show TV’nin yapımını O3 Medya’nın, yapımcılığını Saner Ayar’ın gerçekleştirdiği yeni dizisi Aziz  izleyiciyle buluştu.

Hikayesi, oyunculukları ve 1930’ların Antakya’sını yansıtan büyüleyici atmosferiyle izleyiciden tam not alan Aziz, reytinglerde adını zirveye yazdırdı. Reytinglerdeki başarısının yanı sıra sosyal medyada da gündem olan ve övgü dolu yorumlar alan Aziz’in ikinci bölümü şimdiden merakla bekleniyor.

‘Aziz’, dün akşam yayınlanan ilk bölümüyle ABC1 20+’da 5.39 izlenme oranı (rating), 13.79 izlenme payı (share) elde ederek birinci olurken, TOTAL’de 5.05 izlenme oranı (rating), 12.92 izlenme payı (share), AB’de 3.86 izlenme oranı (rating), 11.04 izlenme payı (share) elde  Reytinglerdeki başarısını sosyal medyada da taçlandıran dizi izleyicinin övgü dolu yorumlarını aldı ve #Aziz etiketi Twitter Türkiye’de 6 saat 50 dakika boyunca TT listesinde kaldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL