Aktüel VİDEOLAR

Av’dan ilk tanıtım fragmanı yayımlandı!

Türkiye sinemasının kült mertebesine erişmiş yapımlarından Bir Tuğra Kaftancıoğlu Filmi’nin yönetmeni Emre Akay’ın, başrollerinde Billur Melis Koç ve Ahmet Rıfat Şungar’ın yer aldığı filmi Av’dan ilk fragman yayımlandı. Emre Akay’ın..

Av’dan ilk tanıtım fragmanı yayımlandı!

Türkiye sinemasının kült mertebesine erişmiş yapımlarından Bir Tuğra Kaftancıoğlu Filmi’nin yönetmeni Emre Akay’ın, başrollerinde Billur Melis Koç ve Ahmet Rıfat Şungar’ın yer aldığı filmi Av’dan ilk fragman yayımlandı.

Emre Akay’ın yeni sinema filmi Av’dan ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Başrollerini Billur Melis Koç, Ahmet Rıfat Şungar ve Yağız Can Konyalı’nın paylaştığı ve genç bir kadının av iken avcıya dönüşmesinin hikâyesini konu alan Av, yeni sezonun merakla beklenen yerli filmlerinden biri.

“Küçük bir Hakikat”, “Kırmızı Alarm” gibi ödüllü kısalarının yanı sıra “Bir Tuğra Kaftancıoğlu Filmi” adlı uzunuyla tanıdığımız Emre Akay’ın yeni sinema filmi Av’ın senaryosu Emre Akay ve Deniz Cuylan’a ait. Filmin çekimleri İstanbul, Antalya ve Ankara’nın Nallıhan ilçesinde gerçekleşti. Filmin oyuncu kadrosunda Yılmaz Adam Bayraktar, Baki Rıdvan Kaymaz, Ararat Mor, Ayşe Özköylü, Kenan Acar, Emre Yetim gibi isimler de yer alırken görüntü yönetmenliğini ise Barış Özbiçer üstlendi.

İşte filmin fragmanı:

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL