DİZİ

Aslı Enver’den Babil hakkında açıklama var!

Star TV’de yayınlanan ve beğeni toplayan Babil dizisinin hayranları en çok da zamansız bir finalden korkuyor. Dizinin yayınlandığı pandemi öncesinde de bu korku vardı. Sosyal medyada yorumlarda bulunan Babil dizi..

Aslı Enver’den Babil hakkında açıklama var!

Star TV’de yayınlanan ve beğeni toplayan Babil dizisinin hayranları en çok da zamansız bir finalden korkuyor. Dizinin yayınlandığı pandemi öncesinde de bu korku vardı.

Sosyal medyada yorumlarda bulunan Babil dizi hayranları, “İnşallah final yapmaz, inşallah reytingler yüksek gelir” gibi yorumlar yapıyordu. Hatta Cuma akşamları yayınlanan dizinin daha çok kişiye ulaşması için de zaman zaman sosyal platformlarda duyurular ve kampanyalar yapan bazı izleyiciler, en çok dizinin final yapmasından korkuyordu.

Koronavirüs pandemisi nedeniyle 2,5 aya yakın süredir Babil dizisinde de çekimler yapılamıyor. Dizinin ilk sezonunun tamamlandığı artık kesin. Ancak akıbeti noktasında hiçbir bilgi yok. Uzun süredir ne oyuncular bir paylaşım yaptılar, ne yapımcı ne da kanal Babil dizisiyle ilgili bir plan sundu… Bu sessizlik karşısında kimi dizi hayranları, Babil’in ekonomik sorunlara kurban gitmesinden korktu.

10 bölüm yayınlanan dizide Egemen karakterine hayat veren Ozan Güven, instagram paylaşımında “Tüm Babil ekip arkadaşlarıma da selamlar olsun, Ağustos’ta görüşmek üzere… ” notunu paylaşarak ilk kez bilgi veren isim olmuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL