DİZİ VİDEOLAR

Aşk 101 yeni sezon için geri sayım başladı!

Netflix, ilk sezonunda herkesi kendi gençliğine doğru bir yolculuğa çıkaran Aşk 101 2. sezon için gün sayıyor. Meriç Acemi’nin kaleme aldığı ve yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Aşk 101 ikinci ve..

Aşk 101 yeni sezon için geri sayım başladı!

Netflix, ilk sezonunda herkesi kendi gençliğine doğru bir yolculuğa çıkaran Aşk 101 2. sezon için gün sayıyor. Meriç Acemi’nin kaleme aldığı ve yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Aşk 101 ikinci ve final sezonuyla 30 Eylül’de tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te yer alacak.

Dizinin başrollerinde Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Selahattin Paşalı, İpek Yazıcı, Ece Yüksel, Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu yer alıyor. 1998 yılında geçen ve günümüze uzanan Aşk 101, sisteme direnirken bir yandan da yetişkin dünyasına adım atmaya hazırlanan bir grup asi gencin hikayesini konu alıyor.
İkinci sezonda, Osman ilk kez aşık olur. Işık Sinan’ı hayata döndürmeye çalışırken, Eda ve Kerem ise kendi seçimleri ve ilişkileri arasında sıkışıp kalmıştır.

Bazen tüm dünyayı değiştirmen gerekir. Büyüyüp, tekrar bir araya geldiklerinde, geçmişleri ile hesaplaşmak zorunda kalacaklardır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL