DİZİ VİDEOLAR

Aşk 101 dizisinin yayın tarihi belli oldu!

Ay Yapım tarafından hazırlanan ve Netflix Türkiye’nin üçüncü dizisi olan Aşk 101 (Love 101) Kiralık Aşk ve Ufak Tefek Cinayetler gibi çok izlenen dizilerin yazarı Meriç Acemi tarafından kaleme alınıyor…

Aşk 101 dizisinin yayın tarihi belli oldu!

Ay Yapım tarafından hazırlanan ve Netflix Türkiye’nin üçüncü dizisi olan Aşk 101 (Love 101) Kiralık Aşk ve Ufak Tefek Cinayetler gibi çok izlenen dizilerin yazarı Meriç Acemi tarafından kaleme alınıyor.

Oyuncu kadrosunda Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Selahattin Paşalı, İpek Filiz Yazıcı, Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun yer aldığı dizinin hikayesi 1998 yılında geçiyor ve günümüze de uzanıyor.

Okula devam edebilmek için en sevdikleri öğretmenlerini okulda tutma konusunda plan yapan 17 yaşında bir grup asi genci odağına alan hikaye gençlerin aşkı keşfetme süreçlerini odağına alıyor. Gençler, öğretmenlerini okula yeni gelen basketbol koçuna aşık etmek üzere işe koyulduklarında asıl kendileri aşkı keşfetmeye başlarlar ve bu yolculukta beraberken güçlü olduklarını, sevginin ise zorla var edilemeyeceğini fark ederler.

Aşk 101’i, Kara Para Aşk dizisi ve son olarak Şampiyon adındaki sinema filmiyle rejisine aşina olduğumuz Ahmet Katıksız ile Ufak Tefek Cinayetler’in ikinci yönetmeni olan Deniz Yorulmazer yönetiyor.
Toplamda sekiz bölümden oluşan sezonun yayın tarihi ise 24 Nisan 2020 olarak açıklandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL