Aktüel

Asena’dan çok konuşulacak yeni proje!

Ekim ayında Show TV’de yayınlanacak olan “Asena ile Bir Düğün Hikayesi” programıyla sevenlerinin karşısına çıkacak olan Asena, evlenecek çiftlerin hikayelerini ekrana taşıyacak. Eşi Hasan Dere ile birlikte Almanya’da sahibi oldukları..

Asena’dan çok konuşulacak yeni proje!

Ekim ayında Show TV’de yayınlanacak olan “Asena ile Bir Düğün Hikayesi” programıyla sevenlerinin karşısına çıkacak olan Asena, evlenecek çiftlerin hikayelerini ekrana taşıyacak. Eşi Hasan Dere ile birlikte Almanya’da sahibi oldukları eğlence mekanlarınının her detayı ile ilgilenen Asena, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Ekim ayında Show TV’de yayınlanacak olan “Asena ile Bir Düğün Hikayesi” programıyla sevenlerinin karşısına çıkacak olan Asena, evlenecek çiftlerin hikayelerini ekrana taşıyacak.

Yeni tarz ve konsepti ile daha önce hiç denenmemiş bir formatı hayata geçirecek olmanın heyecanını yaşayan Asena, “Karantinayı çalışarak geçirdim. Evdeyken sürekli yeni projeler ürettim. Düğün yapacak çiftlerle konuşup, onların hayalindeki düğün konseptini yakalamaya çalıştım. Yeni sezona hazırız. Eğlenmeyi ve eğlendirmeyi özledik” dedi.
Asena’nın yeni düğün hikayeli konsepti izleyici tarafından benimsenir ve sevilirse bu alanla ismi özdeşleşen Esra Erol’u atv ekranlarında zor zamanlar bekliyor olabilir!

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL