DİZİ

Aras Bulut İynemli, Atatürk oldu!

7. Koğuştaki Mucize filmiyle hem Türkiye’de, hem de dünyada ses getiren bir işe imza atıldı. Netflix’te çok izlenenlerde yer alması, Türkiye’nin Oscar adayı olması filmin daha geniş kitlelere yayılmasına sebep..

Aras Bulut İynemli, Atatürk oldu!

7. Koğuştaki Mucize filmiyle hem Türkiye’de, hem de dünyada ses getiren bir işe imza atıldı. Netflix’te çok izlenenlerde yer alması, Türkiye’nin Oscar adayı olması filmin daha geniş kitlelere yayılmasına sebep oldu.
Hem gişede, hem de dijital platformda ekibinin yüzünü güldüren filmin yapım şirketi Lanister Medya, yönetmeni Mehmet Ada Öztekin ve başrol oyuncusu Aras Bulut İynemli şimdi yeni bir projeye hazırlanıyor.

Gazeteci Ayşe Arman, Instagram hesabından duyurdu. Cumhuriyet’imizin 100. yıılında yani 29 Ekim 2023’te bir Mustafa Kemal Atatürk filmi geliyor. Lanister Medya’nın yapımını, Mehmet Ada Öztekin’in yönetmenliğini üstlendiği filmde Mustafa Kemal Atatürk’e Aras Bulut İynemli hayat verecek. İki yıldır senaryo çalışmalarının gizlilik içinde yürütüldüğü film 29 Ekim 2023’te vizyona girecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL