SEYAHAT

Antalya’da tüm turistik turlar durduruldu!

Antalya’da yerli ve yabancılara yönelik turistik amaçlı gezi, dalış, alışveriş ve kültür turları, İl Hıfzıssıhha Kurulu kararı ile durduruldu. Antalya İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu, corona virüs salgınından korunmak ve salgının..

Antalya’da tüm turistik turlar durduruldu!

Antalya’da yerli ve yabancılara yönelik turistik amaçlı gezi, dalış, alışveriş ve kültür turları, İl Hıfzıssıhha Kurulu kararı ile durduruldu.

Antalya İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu, corona virüs salgınından korunmak ve salgının yayılımının önlenmesi için 13 maddelik karar aldı.

Kararlara uymayanlar için her defasında olmak üzere 3 bin 150 TL + 292 TL para cezası, iki aydan bir yıla kadar hapis ve işyeri kapatma ve ruhsat işlemi cezaları uygulanacak. Antalya Vali Yardımcısı Hamdi Bolat başkanlığında 19 Mart Perşembe günü toplanarak, pandemi ilan edilen corona virüs salgınından vatandaşların korunması ve salgının yayılmasını engellemek için 13 maddelik tedbir kararları aldı.

Otobüs, yat ve teknelerle yerli ve yabancı turist gezileri yasaklanan, semt pazarlarında sadece gıda satışı ve tezgahlar arası 1’er metre mesafe gibi insanların toplu şekilde bir arada olmasını engelleyecek bir çok madde var.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL