SEYAHAT

Amerika Teksas’ta çılgın festivale büyük baskın!

Amerika Teksas’ta Kovid-19 ile mücadele kapsamında alınan önlemleri hiçe sayarak Crystal plajında her sene yapılan Go Topless Jeep festivalini kutlamaya çalışan kişilere polis baskın yaptı. Baskında 200 kişi gözaltına alındı…

Amerika Teksas’ta çılgın festivale büyük baskın!

Amerika Teksas’ta Kovid-19 ile mücadele kapsamında alınan önlemleri hiçe sayarak Crystal plajında her sene yapılan Go Topless Jeep festivalini kutlamaya çalışan kişilere polis baskın yaptı. Baskında 200 kişi gözaltına alındı.

Çin’in Vuhan kentinde çıkan ve tüm dünyada yüz binlerce can alan koronavirüsün en etkili olduğu ülke ABD’de alınan önlemleri ve can kayıplarını umursamayan bir gurup genç skandal görüntülere imza attı.
Virüsün en fazla can aldığı ülkede binlerce kişi üstlerini çıkararak araçlarının üzerine çıkıp alkollü kutlamalar yaptı.

Polis baskınından hemen önce gelen kişiler arasında kavga çıktı. Kavgada iki kişi yaralandı ve hastaneye kaldırıldı. Teksas’ta plajlara giriş yasağı 1 mayısata kaldırılmıştı.

Olay ile ilgili açıklama yapan emniyet yetkilileri, plaj festivaline katılan kişilerin ,sosyal mesafe kuralı ihlali ve alkollü araç kullanmak suçlarından dolayı gözaltına alındıklarını söyledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL