Aktüel

Amber Heard’ten mahkemede olay yaratacak sözler!

Johnny Depp ve eski eşi Amber Heard’ün arasında sular durulmuyor. Ardı arkası kesilmeyen suçlamalara bir yenisi daha eklendi. Heard, mahkemede avukatı aracılığıyla, eski eşinin cinsel organına kaba davrandığını ileri sürüldü…

Amber Heard’ten mahkemede olay yaratacak sözler!

Johnny Depp ve eski eşi Amber Heard’ün arasında sular durulmuyor. Ardı arkası kesilmeyen suçlamalara bir yenisi daha eklendi. Heard, mahkemede avukatı aracılığıyla, eski eşinin cinsel organına kaba davrandığını ileri sürüldü.

Hollywood yıldızı Johnny Depp ile eski eşi Amber Heard arasındaki iftira davası Londra’da devam ediyor.

Amber Heard’ün üçlü ilişkiden sonra şimdi de James Franko ile seviştiği iddia edildi. İddialara göre Boston uçağındaki şiddetin sebebi de bu olay.
Heard’ün avukatı mahkemede dayak iddiaları sırasında ise Depp’in “Bayan Heard’ın cinsel organına kaba davrandığını” söyledi.

Ünlü oyuncu Johnny Depp’in The Sun gazetesine eski eşini dövdüğü yönünde yaptığı haberiyle ilgili hakkında asılsız haber yapmak suçlamasıyla açtığı davadan detaylar şoke ediyor.

Oyuncu ve manken Amber Heard, Depp’in kendisine ilk defa 2013 yılında vurduğunu, bunun dışında 13 defa daha şiddet uyguladığını belirtiyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL