DİZİ VİDEOLAR

Alef dizisi izleyiciden tam not aldı!

Fx ile BluTV ortak yapımı olan Alef dizisinin ilk iki bölümü 10 Nisan Cuma akşamı yayınlandı. Geri dönüşlerin çok iyi olduğunu hemen belirtelim. Emin Alper’in yönetmenliğini yaptığı farklı bir polisiye..

Alef dizisi izleyiciden tam not aldı!

Fx ile BluTV ortak yapımı olan Alef dizisinin ilk iki bölümü 10 Nisan Cuma akşamı yayınlandı.

Geri dönüşlerin çok iyi olduğunu hemen belirtelim. Emin Alper’in yönetmenliğini yaptığı farklı bir polisiye hikaye olan Alef, tanıtımları ile zaten orijinal bir iş olduğunu gösteriyordu.

Alef’in ilk iki bölümünü izleyenler de sosyal medyada yaptıkları yorumlarla diziye övgülerde bulundu. Özellikle de Kenan İmirzalıoğlu ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın ikili sahneleri izleyicileri adeta mest etti.

3. bölüm fragmanı yayımlandı!


Türkiye’de bir ilk olan mistik polisiye dizi Alef’in ilk 2 bölümü 10 Nisan Cuma akşamı Fx ve BluTV kanallarında yayınlandı. Emin Alper’in yönetmenliğini yaptığı dizinin başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen bulunuyor. Sosyal medyada dizinin ilk iki bölümü hakkında birçok olumlu yorum yapıldı.

İlk iki bölümü büyük beğeni toplayan dizinin bundan sonraki süreçte Cuma akşamları saat 21.30’da diğer bölümleri yayınlanacak. Kenan İmirzalıoğlu ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın oyunculukta ders verdiği bir proje olarak göz dolduran Alef 3. bölüm fragmanı da paylaşıldı, videodan izleyebilirsiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL