DİZİ

Aksel Üstün, Gangs of London dizisinin kadrosunda!

Türk ve Fransız asıllı aktör Aksel Üstün, Gangs of London dizisinin kadrosunda. İngiltere’de yayın yapan premium kanallardan Sky Atlantic’te ekrana gelen mafya draması 23 Nisan’da yayınına başladı. Hikayesi modern zamandaki Londra’da geçen dizi,..

Aksel Üstün, Gangs of London dizisinin kadrosunda!

Türk ve Fransız asıllı aktör Aksel Üstün, Gangs of London dizisinin kadrosunda.

İngiltere’de yayın yapan premium kanallardan Sky Atlantic’te ekrana gelen mafya draması 23 Nisan’da yayınına başladı. Hikayesi modern zamandaki Londra’da geçen dizi, uluslararası çeteler arasındaki güç savaşları nedeniyle şehrin parçalanmaya başlamasına odaklanıyor. Çetelerden birisinin patronu öldürülüyor ve yer altı organizasyonları arasındaki barış da pamuk ipliğine bağlı hale geliyor.

Üstün, projede “Hekar” karakterini canlandırıyor. Bastille Day, Les Revenants, Geronimo ve Engrenages gibi yapımlarla bilinen oyuncu, daha önce Medcezir dizisinde de yer aldı ve Sedef karakterinin Amerika’dan gelen eşi Lance karakterini canlandırdı. Hikayesi gereği Türk karakterler de bulunduran Gangs of London’da “Lale” karakterini bir dönem Türkiye’de de yaşamış İran asıllı Narges Rashidi canlandırıyor.

Gangs of London’ın kadrosunda Joe Cole, Michelle Fairley, Lucian Msamati, Brian Vernel, Asif Raza Mir, Lucian Msamati, Scott James, ve Ray Panthaki gibi isimler de yer alıyor. The Raid filminin yönetmeni Gareth Evans’in hazırladığı projenin yapımını Sister Pictures (Chernobyl) üstlendi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL