Aktüel

Afra Saraçoğlu saçlarını kısa kestirip psikopat olmak istiyor!

Geçtiğimiz sezon ve bu sezonun başında Kardeş Çocukları dizisinde izlediğimiz ünlü oyuncu Afra Saraçoğlu, 2020 yılına ise Öğretmen dizisinde Gizem karakteri ile başlamıştı. Ünlü oyuncu, rol arkadaşı Efekan Can ile..

Afra Saraçoğlu saçlarını kısa kestirip psikopat olmak istiyor!

Geçtiğimiz sezon ve bu sezonun başında Kardeş Çocukları dizisinde izlediğimiz ünlü oyuncu Afra Saraçoğlu, 2020 yılına ise Öğretmen dizisinde Gizem karakteri ile başlamıştı. Ünlü oyuncu, rol arkadaşı Efekan Can ile instagram canlı yayınında buluştu.

Her iki oyuncunun da evlerinden katıldığı canlı yayında, hayranlarından gelen sorulara yanıt verdiler. Karantina günlerini anlatan Saraçoğlu, “İyi ki bu işi yapıyorum. Evde deliriyorum, bir sahne olsa da oynasak diyorum” şeklinde konuştu.

Oynamak istediği karakter sorulunca “Bu konuda çok açım. Psikolojik derinliği zor karakter çok isterim.Ama tipimi de değiştireceğim. Saçlarımı böyle kısacık kesmek istiyorum. Psikopat, manyak bir şey oynamak isterim” dedi.

Efekan Can kendisine hep ayrı roller gelmesinden yakındı. Saraçoğlu da aynı konudan dertliydi.

Afra Saraçoğlu, “Ben de zaten ondan sıkıldım. O kadar aynı şeyler geliyor ki. Hep güzel kız, nereye kadar hep güzel kızı oynamak? Nereye kadar birinin partnerini oynamak? Bana hiç keyifli gelmiyor öyle şeyler” açıklamasıyla dikkatleri çekti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL