SİNEMA

9 Kere Leyla’nın çekimlerine başlandı!

Ezel Akay’ın Demet Akbağ, Haluk Bilginer, Elçin Sangu, Fırat Tanış, Alican Yücesoy gibi isimleri bir araya getiren yeni filmi 9 Kere Leyla’nın çekimlerine başlandı. Merakla beklenen filmin çekimlerine başlanmasıyla birlikte..

9 Kere Leyla’nın çekimlerine başlandı!

Ezel Akay’ın Demet Akbağ, Haluk Bilginer, Elçin Sangu, Fırat Tanış, Alican Yücesoy gibi isimleri bir araya getiren yeni filmi 9 Kere Leyla’nın çekimlerine başlandı.

Merakla beklenen filmin çekimlerine başlanmasıyla birlikte film hakkında ilk detaylar da paylaşıldı. Demet Akbağ iddia edildiği gibi filmin başrolünde yer alırken, Uğur Yücel ile anılan rol için usta oyuncu Haluk Bilginer ile anlaşılmış gibi görünüyor. 9 Kere Leyla, sinemaseverlere Kış Uykusu’nda karşılıklı döktüren Akbağ ve Bilginer’i bir kez daha birlikte izleme şansı sunacak.

Filmin oyuncu kadrosunda Demet Akbağ ve Haluk Bilginer’e Elçin Sangu, Fırat Tanış, Alican Yücesoy, Hakan Eke, Emre Kıvılcım, İhsan Ceylan eşlik ediyor.

Paylaşılan bu sinopsise bakılırsa yine oldukça eğlenceli bir Ezel Akay filmi bizleri bekliyor. Filmle ilgili yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL