MEKANLAR SEYAHAT

3 Günlük Rotalar!

Bozcaada Taş evlerle çevrili şirin sokakları, masmavi denizi ve birbirinden sevimli, sıcacık konaklama birimleriyle uzun ya da kısa fark etmeden, her türlü tatil kaçamağının adresi olmaya aday Bozcaada. Hatta bize..

3 Günlük Rotalar!

Bozcaada

Taş evlerle çevrili şirin sokakları, masmavi denizi ve birbirinden sevimli, sıcacık konaklama birimleriyle uzun ya da kısa fark etmeden, her türlü tatil kaçamağının adresi olmaya aday Bozcaada. Hatta bize göre sezona veda etmek için de harika bir durak.

Safranbolu

Ülkemizin büyüleyici atmosferiyle önemli turizm duraklarından biri olan Safranbolu, ziyaretçilerine eşsiz bir 3 günlük seyahat rotası sunuyor. İlçe kendine özgü tatları, doğal güzellikleri ve korunmayı başarmış tarihi değerleriyle mutlaka görülmesi gereken yerlerin başında geliyor.

Pürenli Yaylası

Son dönemlerde sosyal medyada da sık sık karşımıza çıkan meşhur Karadeniz yaylalarının eşsiz güzelliğini aratmayan ve şehir yaşamından bunalıp, doğayla bütünleşmek isteyenlere fırsat sunan Pürenli Yaylası, Düzce’nin Gölyaka ilçesinde yer alıyor.

Behramkale

Kazdağları’nın yanı başında, belki de yaşamınız boyunca unutamayacağınız bir tatil deneyimi yaşatacak olan Behramkale namıdiğer Assos, ülkemizin popüler beldelerinin aksine nispeten daha sakin bir seyahatin kapılarını açıyor. Binlerce yıllık tarihi değerleri ve bu değerlerle buluşan göz alıcı doğası ile ön plana çıkan beldede, ister günlerinizi deniz kenarında değerlendirebilir, isterseniz ise tüm değerlerini ziyaret etme şansı bulabilirsiniz.

Eskişehir

Yılın dört mevsimi ziyaretçi ağırlamaya devam eden Eskişehir, ülkemizde aktivitesi bol destinasyonların başında geliyor. Doğal güzellikleri, tarihi değerleri, meşhur yemekleri ve tabi ki hareketli sokaklarıyla gönlünüzü fethedecek olan şehirde, genç-yaşlı demeden herkese hitap edecek bir seyahat planı yapmak mümkün.

Seferihisar

Ülkemizde fastfood restoranlarına karşı, yerli üretimin desteklendiği “Cittaslow” unvanına sahip olan Seferihisar, özellikle İzmir ve çevresinde yaşayanların favori tatil beldelerinden biri olmayı başarmış. Bunda ilçenin berrak denizi olduğu kadar yöre halkının, meşhur balık restoranlarının ve tabi ki tarihi değerlerinin de payı büyük.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL