SİNEMA

2019’un en dikkat çekici filmleri!

2019 yılında vizyona girmiş ve izleyenler tarafından beğeni almış filmleri sizler için derledik. It Chapter Two (2019) IMDb: 7.0 Film 27 yıl sonra biraraya gelen Ezikler Kulübü’nü ve şeytan palyaçonun..

2019’un en dikkat çekici filmleri!

2019 yılında vizyona girmiş ve izleyenler tarafından beğeni almış filmleri sizler için derledik.

It Chapter Two (2019) IMDb: 7.0

Film 27 yıl sonra biraraya gelen Ezikler Kulübü’nü ve şeytan palyaçonun geri dönüşünü anlatıyor.

Rocketman (2019) IMDb: 7.4

Film, müzik sektörünün önemli isimlerinden olan Elton John’un Royal Müzik Akademisi’nden mezun olup süperstarlığa kadar uzanan müzik kariyeri yolculuğunu anlatıyor.

Alita: Battle Angel (2019) IMDb: 7.4

Alita, hiç bilmediği bir yerde uyanır ve kim olduğunu, nereden geldiğini hatırlamaz. Onu bu halde bulan doktor Ido ona yardım etmek için yanına alır. Yeni arkadaşı Hugo, Alita’nın geçmişini hatılayabilmesi için ona yardım etmeye çalışır.

John Wick 3 – Parabellum (2019) IMDb: 7.6

Gizli bir suikastçı birliğinden temel bir kuralı ihlal ettiği için atılan John Wick’in kellesi üzerine 14 milyon dolarlık ödül konmuştur. Bu ödülü almak için tüm şehir John Wick’i öldürmek için harekete geçer.

El Camino: A Breaking Bad Movie (2019) IMDb: 7.7

Breaking Bad dizisinin filmi olan El Camino, kaçırılan bir adamın özgürlüğüne kavuşmasını ve geçmişinden kaçmaya devam etmesini konu alıyor.

Once Upon a Time… in Hollywood (2019) IMDb: 8.0

Alternatif tarih filmlerinden biri olan Once Upon a Time… in Hollywood, Sharon Tate’in öldürülmesini konu alıyor.

Asfaltın Kralları – Ford v Ferrari (2019) – IMDB: 8.3

Film, uzun zaman pistlere egemen olan Ferrari’yi Dünya Şampiyonası’nda alt etmek için çalışamalara başlayan ekibin başında olan Carroll Shelby ve Ken Miles’ın başarı sürecini konu alıyor.

Avengers: Endgame (2019) IMDb: 8.6

Avengers: Infinity War’dan sonrasını anlatan bu film, Avengers serisinin son filmi.

Joker (2019) – IMDb: 8.8

Başarısız bir komedyen olan Arthur Fleck, çok fazla zorbalığa maruz kalır. Bu sıralarda da gerçek babasının kim olduğunu öğrendiğini sanar ve bu onu annesi hakkındaki birçok acımasız gerçeğe sürükler. Sonucunda bütün bu olanlara dayanamayan Arthur, kişiliğinden koparak Joker karakterine bürünür.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL