FESTİVALLER

2019 Yaz Festivalleri!

Türkiye’nin çeşitli yerlerinde yazın gönlünüzce eğlenebileceğiniz festivaller sizi bekliyor! Electronica Festival Electronica Festival, bu sene 16. kez gerçekleşecek. Life Park İstanbul’da 2 gün boyunca elektronik müzikle dans edebileceğiniz bir festivale..

2019 Yaz Festivalleri!

Türkiye’nin çeşitli yerlerinde yazın gönlünüzce eğlenebileceğiniz festivaller sizi bekliyor!

Electronica Festival

Electronica Festival, bu sene 16. kez gerçekleşecek. Life Park İstanbul’da 2 gün boyunca elektronik müzikle dans edebileceğiniz bir festivale ne dersiniz? 

Tarih: 13-14 Temmuz

Dreamland Summer Festival

Etkinlikleri ve müzik tarzlarıyla Antalya’da sizleri eğlendirmeyi amaçlayan festival bir hafta boyunca yerli sanatçıların müzikleriyle eğlenmenizi garantiliyor.

Tarih: 16 Temmuz – 23 Temmuz

Trakya Fest

Saros Körfezi’nin yanındaki bu festival 2019’da da herkesi eğlenceye çağırıyor! Edirne’de gerçekleşecek festivale ilgi yoğun, 4 gün boyunca yazın tadını istediğiniz gibi çıkarabilirsiniz.

Tarih: 17-21 Temmuz

MilyonFest İstanbul

İstanbul’un en büyük açıkhava müzik festivali olan MilyonFest İstanbul,Kilyos’ta 4 gün boyunca sizi bekliyor. Denizin, kumun, güneşin ve müziğin tadını çıkarabilirsiniz.

Tarih: 18-21 Temmuz

Bozcaada Caz Festivali

Caz müziği dinlemekten keyif alanlara bir güzel haberimiz daha var. Bu sene 3.’sü gerçekleşecek festivalde müzikten tadım etkinliklerine kadar birçok aktivite var.

Tarih: 19-20-21 Temmuz

Chill-Out Festival

Bu sene Xuma Village ev sahipliğinde Bodrum’da gerçekleşecek festivalde lezzetli yemekler ve müzikaller sizi bekliyor.

Tarih: 19-20 Temmuz

KaçkarFest

Fırtına Vadisi’nde konumlanabileceğiniz kamp alanında keyifli bir 3 gün geçirebilrsiniz. Horon, doğa yürüyüşlerive konserler size çok iyi geleck!

Tarih: 29 Ağustos – 1 Eylül

Zeytinli Rock Festivali

Akçay sahilde 5 gün boyunca 90 sanatçının sahne alacağı bu rock festivaline katılmak istemez misiniz? Bu sene 5.’si gerçekleşecek festival yerli ve yabancı birçok sanatçıyı ağırlayacak.

Tarih: 29 Ağustos – 2 Eylül

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL