DİZİ

20 Dakika dizisi hakkındaki gizem 7 yıl sonra çıktı!

20 Dakika isimli dizi projesi 1 Ocak 2013 tarihinde izleyici ile buluştu ve toplam 25 bölüm sürdü. 27 Haziran 2013’te final yapan dizinin konusu izleyiciler için oldukça ağır gelmişti. Star..

20 Dakika dizisi hakkındaki gizem 7 yıl sonra çıktı!

20 Dakika isimli dizi projesi 1 Ocak 2013 tarihinde izleyici ile buluştu ve toplam 25 bölüm sürdü. 27 Haziran 2013’te final yapan dizinin konusu izleyiciler için oldukça ağır gelmişti. Star TV’de yayınlanan dizinin kadrosunda Tuba Büyüküstün, İlker Aksum, Fırat Çelik, İpek Bilgin, Müjde Uzman, Tolga Sarıtaş gibi isimler rol almıştı.

Türkiye’de çok beğenilmese de yurt dışında farklı ülkelere satışı gerçekleştirildi.20 Dakika dizisinin yurt dışı serüveni, Türkiye’den daha başarılı geçti. Dizinin başrol oyuncusu İlker Aksum, katıldığı canlı yayında büyük bir itiraf yaptı. Oyuncu, 20 Dakika dizisinin bir Arap prensin siparişi olduğunu ilk kez açıkladı.

İlker Aksum şöyle konuştu: “20 Dakika dizisi, Arap bir prensin siparişiydi. 30 bölümlük bir işti. Bazen para için iş yapıyorsun, bazen üstüne para verdiğin projeler oluyor. Kör topal bu yaşa geldik.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL