Aktüel

+18 film yıldızı Lana Rhoades dikkat çeken itiraf!

ABD’li yetişkin film yıldızı Lana Rhoades, bir erkekte aradığı 3 şeyi sıraladı. Rhoades yalnızlıktan bıktığını belirterek “Parası olan bir erkeğe ihtiyacım yok” dedi. Instagram’da 6.5 milyon, Youtube’da ise 400 bine..

+18 film yıldızı Lana Rhoades dikkat çeken itiraf!

ABD’li yetişkin film yıldızı Lana Rhoades, bir erkekte aradığı 3 şeyi sıraladı. Rhoades yalnızlıktan bıktığını belirterek “Parası olan bir erkeğe ihtiyacım yok” dedi.

Instagram’da 6.5 milyon, Youtube’da ise 400 bine yakın takipçisi bulunan yetişkin film yıldızı Lana Rhoades, yaptığı açıklamalarla gündemde kalmayı başarıyor. Genç oyuncu, takipçileri tarafından belki de en çok merak edilen üç şeyi sıraladı.

2019’un “En çok aranan” yetişkin yıldızı olan 23 yaşındaki Rhoades, yalnızlıktan bıktığını belirtti. Kendi parasını kendi kazandığını anlatan genç yıldız, “Parası olan bir erkeğe ihtiyacım yok.

“Bir işi olan erkekle flört edeceğim. Her şeyimi kendim karşılıyorum. Bana bir şeyler verecek birine ihtiyacım yok” dedi.

Bir erkekte ilk aradığı şeyin “doğal çekim” olduğunu ifade eden Rhoades, “Dünyanın en seksi erkeği olabilirsiniz fakat size karşı bunu hissetmiyorsam, bununla ilgilenmem” şeklinde konuştu.

Geçtiğimiz günlerde Rhoades, Youtube kanalında hayranlarından gelen soruları yanıtladı.

Oyuncu, uzmanlardan bilim insanlarına, sosyal medyadan ikili ilişkilere kadar herkesin irdelediği bir konuya eğildi: Cinsel ilişkide, cinsel organ boyu önemli mi?

Soruya içtenlikle yanıt veren genç oyuncu, “Bence penis boyunun üzerine kafa yorulduğu kadar bir önemi yok. Hepsi iyi hissettiriyor” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL