Blu TV Yeşilçam dizisi ilk fragman yayımlandı!
13 Şub, 2021 17:34 tarihinde eklendi

Blu TV Yeşilçam dizisi ilk fragman yayımlandı!

Blu TV Yeşilçam dizisi ilk fragman yayımlandı!

Uzun zamandır beklenen başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı Blu TV’nin yeni dizisi Yeşilçam’ın ilk fragmanı yayımlandı!

Yönetmenliğini Çağan Irmak’ın yaptığı, senaryosu Volkan Sümbül ve Levent Cantek tarafından kaleme alınan Yeşilçam dizisi çok uzun zamandır merakla bekleniyordu! Bir BluTV dönem dizisi olan Yeşilçam, hem konusu hem de oyuncularıyla şimdiden büyük ilgi görmeye başladı! 1960’li yılların Yeşilçam’ının anlatılacağı dizinin başrolünde ise Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci yer alıyor. Dizinin ilk fragmanı bu akşam yayınlandı! Semih Ateş karakteri bugün ilk defa yüzünü gösterdi.

Blu Tv Yeşilçam Dizisi Ne Zaman, Nerede Başlayacak?

Blu TV’nin yeni dönem dizisi çok yakında yayınlanacak! Dizi yalnızca dijital dizi ve film platformu olan Blu TV üzerinden izlenebilecek. BLU TV’e internet sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden kolayca üye olabilirsiniz!

Blu Tv Yeşilçam Konusu Nedir?

Blu TV Yeşilçam dizisi ,Yeşilçam’ın altın çağında küllerinden doğan bir prodüktörün hikayesini anlatıyor. 1960’li yılların Yeşilçam’ının anlatılacağı dizinin başrolünde ise Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci yer alıyor. Ünlü prodüktör Semih Ateş’in aşk hayatı Yeşilçam tadında izleyicilere sunulacak!

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *